מוניות בפתח תקווה

מוניות בפתח תקווה - איכות השירות של מוניות אחדות

מוניות אחדות הנה חברת מוניות ותיקה בעלת מסורת שירות רבת שנים. תחנת האם של החברה ממוקמת במרכז פתח תקווה ונהגיה מפעילים שירות מוניות בפתח תקווה בכל שעות היממה. מיקומה של התחנה מאפשר לה לתת מענה ושירות זמין לתושבי כל השכונות בפתח תקווה.

נהגי מוניות אחדות פועלים תוך הקפדה יתרה על איכות שירות הלקוחות ושמירה קפדנית על ניקיון הרכבים ותקינותם על פי כל דרישות החוק ותקנות התעבורה.

שעות הפעילות של מוניות אחדות - מוניות בפתח תקווה

שירות המוניות בפתח תקווה, של מוניות אחדות, פועל 24/7 כך שמתאפשר להזמין שירות דרך התחנה בכל שעה משעות היממה ללא קשר ליעד הנסיעה. אנו נעמיד לרשותכם במהירות המרבית מונית שתסיע בידכם להגיע למחוז חפצכם בכל שעה שתבחרו לצאת לדרך.

נציין כי ניתן לבצע הזמנת מוניות בפתח תקווה גם מבעוד מועד לנסיעה עתידית. אנו ממליצים לכם כי במידה והנכם מתכננים נסיעה בשעות העומס או בשעות הקטנות של הלילה צרו עמנו קשר לתיאום איסוף בשעה ובמקום המתאים לכם וכך תחסכו מעצמכם זמן המתנה או איחור הגעה ליעדכם.

יעדי נסיעה של מוניות אחדות מוניות בפתח תקווה

מוניות אחדות פועלות באופן שותף בכל רחבי גוש דן בנסיעות שותפות כשירות מוזמן מראש או איסוף בדרך. יחד עם זאת חשוב לציין כי נהגי חברת מוניות אחדות המספקת שירותי מוניות בפתח תקווה, מבצעים באופן יומיומי, על פי הזמנה מראש או קריאה מידית, נסיעות ליעדים בכל קצווי הארץ. נהגי החברה פוקדים את נתב"ג באופן תדיר ניתן לפגוש את נהגי החברה בכבישי הארץ מקרית שמונה בצפון ועד לאילת שבדרום דרך כל הערים המרכזיות.

שירותים נלווים של מוניות בפתח תקווה המבוצעים על ידי נהגי מוניות אחדות

  • שירותי הסעות קבועים למוסדות חינוך, גופים ציבוריים, חברות וגורמים פרטיים.
  • כחלק מהיערכות החברה למתן שירותים כוללים של מוניות בפתח תקווה מבצעים נהגי החברה באופן יומיומי איסופים ושליחויות לחברות ופרטיים לכל רחבי הארץ.
  • ניתן להזמין מראש ולתאם איסוף ומשלוח לשעות ייעודיות או להתקשר ולהזמין שירות מידי למשלוח ישיר ללא דיחוי.

לכל סוגי שירות מוניות בפתח תקווה פנו אלינו במוניות אחדות ונשמח לעמוד לרשותכם.

0 תגובות

  1. […] המוניות המסופקים על ידנו במוניות פתח תקווה - מוניות אחדות, כוללים כמובן שירות מוניות בקריאה מידית […]

הוסף תגובה חדשה