מוניות סגולה

מוניות סגולה 24/7 - מוניות ללא הפסקה

מוניות סגולה מפעילות שירותי מוניות והסעות כולל שירותי משלוחים מאזור סגולה לכל רחבי הארץ בהתראה מידית או בהזמנת נסיעה מראש. מוניות סגולה מפעילה צי מוניות גדול כך שמובטח לכם שירות מהיר ואמין.

זקוקים למונית? התקשרו למוניות סגולה 3433* והמונית בדרך אליכם.

העיר פתח תקווה היא בין הערים הגדולות והעמוסות שיש וממשיכה להתפתח באופן מהיר. בעיר מגוון רחב של סוגי תרבויות שונות, אחד מהדברים המשותפים שיש לכולם הוא הצורך בנסיעה במונית. (לא רק בימי גשם).

חברת מוניות אחדות היא חברה וותיקה המפעילה כ 90 מוניות חדישות אשר כל מונית מאובזרת במערכת ניווט לוויני (GPS) , אנו מספקים שירותי מוניות והסעות לכל אחד ואחת ולכל חלקי הארץ, נהגי המוניות שלנו שמים דגש על אדיבות, אמינות, בטיחות וחווית נעימה בכל נסיעה.

אחד מהאזורים שתמיד עמוסים ופקוקים זה אזור סגולה, אזור פעיל מאוד עקב כמות המוסכים, חנויות רהיטים והמסעדות, לכן אנשים שצריכים להגיע למוסך כדי להוציא את רכבם נעזרים בשרותי מוניות סגולה כדי להגיע במהרה.

ישנם אנשים שרוצים להסתובב ברגל בין חנויות הרהיטים ושאר החנויות באזור לצורך קבלת הצעות מחיר או כי סתם להסתובב, לכן מרבית מאנשים אלו לא לוקחים סיכון של אי מציאת חניה ומזמינים מונית, כך הם בטוחים שהם מגיעים למקום הנכון בלי לבזבז זמן מיותר להסתובב עם הרכב (מי יודע כמה זמן עד שימצאו חניה).

שירות נוסף של מנויות אחדות תחנת מוניות בפתח תקווה, היא שירות שליחויות לבתי עסק ומפעלים באזור. אנו אוספים את המשלוח ודואגים שיגיע ליעד במהירות ובבטיחות.

סוגי השליחויות:

העברת מסמכים רגישים, חבילות בכל גודל, העברת חומרים רגישים וכל סוגי השליחויות.

סיפור מהחיים - מוניות סגולה גם לשיפור מצב הרוח ודוגמא לאדיבות

לפני מספר שבועות לקוחה התקשרה ואמרה שהיא רוצה לפרגן לאחד מנהגי המוניות שלנו, היא סיפרה שהיא נכנסה למונית אחרי יום של קניות וסידורים באזור סגולה, היא הייתה קצת עצבנית ועייפה וברגע שהיא נכנסה למונית היא ממש התפלאה עד כמה המונית נקיה ושהנהג היה מאוד חביב. היא מספרת שהיתה הרגשת רוגע ושהנהג היה סבלני ונעים מאוד כל הדרך. כשהגיעו לביתה הנהג עזר לגברת להרים את השקיות (כי היו הרבה) עד לכניסה של הבית ללא בקשת תשלום. לכן חשה שהיא חייבת להתקשר לתחנת המוניות ולספר על התנהגות שלא מובנת מאליו ולהגיד תודה רבה.

מחפשים מונית פנויה? חייגו 3433* מוניות אחדות, מוניות מסביב לשעון.

אין תגובות.

הוסף תגובה חדשה